KONST / Litografier / Färglitografi 13803095
nr 1380 3095
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 133/450, Blidösund, 40x52, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:31:26
700 kr
900 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö